The Best Off

TBO_LOGO

Rusza edycja The Best Off // On-line!

Sytuacja pandemii wpłynęła na obraz sezonu teatralnego w offie. Produkcja premier zwolniła, a zespoły przeniosły swoją aktywność do Sieci. Programy grantowe wsparły ten rodzaj pracy twórczej. Dostosowując się do okoliczności także i my chwilowo zmieniamy kierunek naszych zainteresowań i ogłaszamy bonusową edycję Konkursu: The Best Off// On-line. Konkurs na Najlepszy Projekt Teatru Niezależnego On-line. 

Aby wziąć udział w Konkursie wystarczy wypełnić formularz dostępny tutaj i dodać link do zgłaszanego projektu teatralnego, który powstał z myślą o prezentacji w Internecie . Wcześniej warto zapoznać się z Regulaminem. Do wygrania 8.000 zł! Na zgłoszenia czekamy do 30 października 2020, a zwycięzców poznamy na początku grudnia. 

Finał trwającej wciąż trzeciej, „żywej” edycji Konkursu The Best Off przeniesiony zostaje na wiosnę 2021, a finaliści będą prezentować swoje spektakle jurorom od września 2020 do maja 2021. 

Niebawem ogłosimy również konkurs dla badaczy na wydanie e-booka o teatrze niezależnym. Śledźcie nasz profil i bądźmy w kontakcie! 🙂

Leave a Comment